O nás

Umožňujeme široké veřejnosti podílet se na růstovém potenciálu unikátních předmětů s historickou nebo sběratelskou hodnotou, ale především se i těšit z investice do vzácných aktiv, které byly dříve dostupné jen bohatým.

Investiční komise

František Vahala

František Vahala

Dlouholetý motoristický novinář s vášní pro klasické vozy, kterým svěřil svůj život. Vede několik časopisů (aktuálně EVO, Octane, Classicblog.cz v ČR), spolupracuje s význačnými médii a navštěvuje nejdůležitější události, v Česku organizuje setinové rallye, má závodní zkušenosti z prémiových akcí typu Monte-Carlo Historique a dalších.

Kateřina Trnková

Kateřina Trnková

Kateřina je odbornice na historické vozy Ferrari a Maserati. Je investiční specialistkou WOOD & Company, od malička se zajímá o auta, ze všeho nejvíc miluje ty italské, pro jejich ladné křivky, eleganci, zpracování a použití materiálů, ale zejména pro dokonale vyladěné motory s tím nejkrásnějším zvukem. Ve společnosti Scuderia, kde dříve pracovala, pro ni dokonce otevřeli speciální pozici nákupčí historických vozů.

Marek Herold

Marek Herold

Marek je expertem WOOD & Company na investice do komerčních nemovitostí ale i historických vozů. Z pozice investičního ředitele Marek spravuje realitní fondy kvalifikovaných investorů WOOD & Company a podílel na akvizici většiny aktiv fondů v Praze a Bratislavě. V současné době je předsedou představenstva fondů a také členem dozorčí rady společnosti.

Portu tým

Radim Krejčí

Head of Portu
Radim Krejčí

Radim je klíčovou osobou a původce myšlenky Portu. Do týmu přináší patnáctileté zkušenosti z manažerských pozic ve finančních a investičních skupinách. Radim koordinuje celkový chod Portu, nastavuje dlouhodobé vize a je odpovědný za strategická rozhodnutí.

radim.krejci@portu.cz

Martin Luňáček

Product Manager
Martin Luňáček

Martin přetváří myšlenky v realitu. Od začátku projektu pracuje na vývoji produktu od provádění tržních analýz, návrhu konceptu až po definici komunikační strategie a umístění značky na trh.

martin.lunacek@portu.cz

Martin Jaroš

Operations Manager
Martin Jaroš

Martin je zde od toho, aby vše běželo tak, jak má. Koordinuje každodenní činnosti, kontroluje dodržování předepsaných postupů, ale také mapuje konkurenci a identifikuje příležitosti rozvoje Portu. Má také na starost práci se zaměstnanci a školení nově příchozích členů týmu.

martin.jaros@portu.cz

Roman Málik

Development Lead
Roman Málik

Roman má na starosti vývoj Portu. Řídí tým frontend i backend developerů a stará se o fungování Portu po technické stránce.

Jana Prokšanová

Project Manager
Jana Prokšanová

Jana koordinuje jednotlivé projekty vývoje Portu a stará se o to, aby bylo vše dotaženo do konce. Do týmu přináší mnoho zajímavých nápadů i vždy skvělou náladu.

jana.proksanova@portu.cz

Vratislav Zámiš

Business Analyst
Vratislav Zámiš

Vráťa se stará o analytickou podporu týmu a společně s ostatními řeší každodenní úkoly. Mimo jiné přispívá na blog Portu, kam přináší aktuální informace z finančních trhů a zajímavosti ze světa financí.

Veronika Bořková

Customer Care Specialist
Veronika Bořková

Veronika je specialistka na klientskou komunikaci a stará se o to, aby každý požadavek byl co nejdříve vyřízen. Potřebujete se na něco zeptat? Verča vám ráda pomůže na online chatu nebo na mailu.

info@portu.cz

Petr Musil

Chief Operations Officer

Robert Nossek

Head of Compliance

David Kuboň

General Counsel

Gabriela Kindlová

Senior Compliance Officer

Jiří Rychtecký

Senior IS/IT Architect

Ondřej Jedlička

Senior Tax Advisor

Portu vzniklo ve WOOD & Company

Ve WOOD & Company, přední středoevropské investiční skupině, vždy hledí minimálně o pár let dopředu. I podle toho se poznají opravdoví investiční profesionálové. Nespokojí se jen s vylepšováním už tak prvotřídních služeb, pracují rovnou na revolučním řešením. Výsledkem je radikální změna v přístupu ke zhodnocování peněz – jedním slovem Portu.

WOOD & Company je největším obchodníkem na pražské burze a má 25 let zkušeností. Pouze s takovým zázemím můžeme v Portu profesionálně přistupovat k vytváření investičních strategií a efektivně nakládat s cennými papíry. V Portu nemáme malé cíle. Jsme zde, abychom otřásli světem investic.

Také nám jde samozřejmě o bezpečnost vašich prostředků. WOOD & Company podléhá dohledu České národní banky, je držitelem široké licence k poskytování investičních a dalších finančních služeb, a to nejen v ČR.