O nás

Umožňujeme široké veřejnosti podílet se na růstovém potenciálu unikátních předmětů s historickou nebo sběratelskou hodnotou, ale především se i těšit z investice do vzácných aktiv, které byly dříve dostupné jen bohatým.

Investiční komise

František Vahala

František Vahala

Dlouholetý motoristický novinář s vášní pro klasické vozy, kterým svěřil svůj život. Vede několik časopisů (aktuálně EVO, Octane, Classicblog.cz v ČR), spolupracuje s význačnými médii a navštěvuje nejdůležitější události, v Česku organizuje setinové rallye, má závodní zkušenosti z prémiových akcí typu Monte-Carlo Historique a dalších.

Kateřina Trnková

Kateřina Trnková

Kateřina je odbornice na historické vozy Ferrari a Maserati. Je investiční specialistkou WOOD & Company, od malička se zajímá o auta, ze všeho nejvíc miluje ty italské, pro jejich ladné křivky, eleganci, zpracování a použití materiálů, ale zejména pro dokonale vyladěné motory s tím nejkrásnějším zvukem. Ve společnosti Scuderia, kde dříve pracovala, pro ni dokonce otevřeli speciální pozici nákupčí historických vozů.

Marek Herold

Marek Herold

Marek je expertem WOOD & Company na investice do komerčních nemovitostí ale i historických vozů. Z pozice investičního ředitele Marek spravuje realitní fondy kvalifikovaných investorů WOOD & Company a podílel na akvizici většiny aktiv fondů v Praze a Bratislavě. V současné době je předsedou představenstva fondů a také členem dozorčí rady společnosti.

Oleg Fedchuk

Oleg Fedchuk

Narodil se na Ukrajině, kde ukončil Hudební college S. Krušelnické ve Lvově. Již během studií působil nejen jako komorní hráč, ale především jako sólista. V roce 1997 – 2003 působí v Městském divadle F.X. Šaldy v Liberci jako sólista a koncertní mistr. Během tohoto období se objevuje na různých podiích a jako sólista natočil i několik CD. V roce 2004 zakládá svůj komorní soubor “ PRAG BAROQUE CONCORT “ a objíždí s ním mnoho koncertů a festivalů po celé Evropě.

Ermir Shkurti

Ermir Shkurti

Ermir je přes den traderem s akciemi s dlouholetými zkušenostmi ve finanční skupině Wood & Company a ve volných chvílích milovníkem a znalcem hodinářského umění. Již několik let se aktivně věnuje a studuje Haute horlogerii, zabývající se výrobou těch nejluxusnějších, ručně dělaných hodinek, které se svou složitostí strojků odlišují od běžných hodinek. V současné době je akcionářem společnosti Czapek & Cie a členem investiční komise Portu Gallery se specializací na hodinky.

Portu tým

Radim Krejčí

Head of Portu
Radim Krejčí

Radim je klíčovou osobou a původce myšlenky Portu. Do týmu přináší patnáctileté zkušenosti z manažerských pozic ve finančních a investičních skupinách. Radim koordinuje celkový chod Portu, nastavuje dlouhodobé vize a je odpovědný za strategická rozhodnutí.

radim.krejci@portu.cz

Martin Luňáček

Product Manager
Martin Luňáček

Martin přetváří myšlenky v realitu. Od začátku projektu pracuje na vývoji produktu od provádění tržních analýz, návrhu konceptu až po definici komunikační strategie a umístění značky na trh.

martin.lunacek@portu.cz

Martin Jaroš

Operations Manager
Martin Jaroš

Martin je zde od toho, aby vše běželo tak, jak má. Koordinuje každodenní činnosti, kontroluje dodržování předepsaných postupů, ale také mapuje konkurenci a identifikuje příležitosti rozvoje Portu. Má také na starost práci se zaměstnanci a školení nově příchozích členů týmu.

martin.jaros@portu.cz

Roman Málik

Development Lead
Roman Málik

Roman má na starosti vývoj Portu. Řídí tým frontend i backend developerů a stará se o fungování Portu po technické stránce.

Jana Prokšanová

Project Manager
Jana Prokšanová

Jana koordinuje jednotlivé projekty vývoje Portu a stará se o to, aby bylo vše dotaženo do konce. Do týmu přináší mnoho zajímavých nápadů i vždy skvělou náladu.

jana.proksanova@portu.cz

Ondřej Karanský

Marketing Manager
Ondřej Karanský

Ondra má na starost přípravu marketingových strategií i jejich realizaci. Stará se o veškerou komunikaci značky i správu sociálních sítí.

Vratislav Zámiš

Business Analyst
Vratislav Zámiš

Vráťa se stará o analytickou podporu týmu a společně s ostatními řeší každodenní úkoly. Mimo jiné přispívá na blog Portu, kam přináší aktuální informace z finančních trhů a zajímavosti ze světa financí.

Veronika Bořková

Customer Care Specialist
Veronika Bořková

Veronika je specialistka na klientskou komunikaci a stará se o to, aby každý požadavek byl co nejdříve vyřízen. Potřebujete se na něco zeptat? Verča vám ráda pomůže na online chatu nebo na mailu.

info@portu.cz

Michaela Tomčová

Support Specialist
Michaela Tomčová

Míša má pod palcem komunikaci s klienty, kontrolu nových registrací ale i různé procesy investování Portu. V naší CRM databázi je zkrátka jako doma.

info@portu.cz

Michal Pustějovský

Backend Developer
Michal Pustějovský

Michal se stará o vývoj backend systémů, tedy o to, aby na pozadí vše fungovalo tak, jak má.

Petr Musil

Chief Operations Officer

Robert Nossek

Head of Compliance

David Kuboň

General Counsel

Jiří Rychtecký

Senior IS/IT Architect

Ondřej Jedlička

Senior Tax Advisor

Portu vzniklo ve WOOD & Company

Ve WOOD & Company, přední středoevropské investiční skupině, vždy hledí minimálně o pár let dopředu. I podle toho se poznají opravdoví investiční profesionálové. Nespokojí se jen s vylepšováním už tak prvotřídních služeb, pracují rovnou na revolučním řešením. Výsledkem je radikální změna v přístupu ke zhodnocování peněz – jedním slovem Portu.

WOOD & Company je největším obchodníkem na pražské burze a má 25 let zkušeností. Pouze s takovým zázemím můžeme v Portu profesionálně přistupovat k vytváření investičních strategií a efektivně nakládat s cennými papíry. V Portu nemáme malé cíle. Jsme zde, abychom otřásli světem investic.

Také nám jde samozřejmě o bezpečnost vašich prostředků. WOOD & Company podléhá dohledu České národní banky, je držitelem široké licence k poskytování investičních a dalších finančních služeb, a to nejen v ČR.